فهرست

برگزاری کارگاه و نمایشگاه یک روزه «کاربرد هنر و سرگرمی در آموزش دروس علوم پایه پزشکی »

دبیرخانه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برگزار می‌نماید:برگزاری کارگاه و نمایشگاه یک روزه «کاربرد هنر و سرگرمی در آموزش دروس علوم پایه پزشکی »

هفته دفاع مقدس گرامی باد

جنگ هشت ساله، ما را قوی تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود،این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی شدند، در بین ملت بروز نمی کردند، این حرکتِ عظیم مخلصانه ی مردم مجال ظهور و بروز پیدا نمی کرد.

تبریک رئیس دانشکده پیراپزشکی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

بار دیگر فصل روشن مهر از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم و کمال ورق میخورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.

بازدید از دانشکده پیراپزشکی جهت راه اندازی دانشکده بهداشت

بازدید هیات ارزشیابی و برنامه ریزی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سوی دبیرخانه شورای علوم پایه پزشکی بهداشت و تخصصی، آقایان دکتر علی اکبری ساری ، دبیر هیات ممتحنه ، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته علوم مدیریت و اقتصاد و بهداشت، دکتر مهدی فرزاد کیا ، عضو محترم هیات ممتحنه ، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته بهداشت محیط و دکتر حجت زراعتی عضو محترم هیات ممتحنه ، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته آمار زیستی جهت راه اندازی دانشکده بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بابل در روز چهارشنبه 14/6//97بازدید می نماید.

فرا رسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد

محرم ماه حزن و اندوه و عزاداری شیعیان در شهادت حسین بن علی(ع) است. محرم ماه ایثار ابوالفضل العباس(ع)، ماه صبر زینب کبری(س) و ماه آموزش ایستادگی در برابر قوای ظلم و کفر است. محرم ماه حماسه و شجاعت، ماه ظلم ستیزی و مبارزه با تبعیض و ذلت و ماه امر به معروف و نهی از منکر است و عاشورا نماد ایثار و از خودگذشتگی، اقامه نماز در سخت ترین شرایط و دفاع از حق و حقیقت است.

برگزاری سی و هفتمین دوره آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

سی و هفتمین دوره آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی دانشگاه باحضور 199نفردستیاردرمحل دانشکده پیراپزشکی روز پنجشنبه 1397/4/21 برگزارگردید.

پیشاپیش عید سعید فطر راخدمت کلیه اساتید ، کارکنان ودانشجویان تبریک عرض می نمائیم.

عید فطر ضیافتی است برای پایان این میهمانی عید فطر پاداش افطارهای خالصانه و بجاست عید فطر قبولی انفاقهای به قصد قربت است عید فطر پایان نامه دوره ایثار و گذشت است پیشاپیش عید بر همه مبارک

تبریک به خانم سوگند جبلی

سوگند جبلی افتخار آفرینی شما در دهمین جشنواره فرهنگی سیمرغ که موفق به کسب جایزه ویژه نمایشنامه نویسی تئاتر صحنه ای بخش آزاد، شده اید تبریک عرض نموده وازخداوند منان آرزوی موفقیت بیشترتان رادرعرصه علم آموزی خواستاریم.

تبریک به خانم دکتر مولانا

سرکارخانم دکتر مولانا باکمال مسرت ارتقاء رتبه علمی جنابعالی را از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری تبریک عرض نموده ، توفیق روز افزون شمارا درکسب درجات علمی ومعنوی بالاتر ازدرگاه ایزد منان خواستاریم.

برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشکده پیراپزشکی بابل

انتخابات شورای صنفی دانشکده جهت معرفی به معاون محترم امور دانشجویی فرهنگی دانشگاه باحضور پرشور دانشجویان درروز سه شنبه مورخ 97/2/25 برای انتخاب شورای مذکور باشرکت 668 نفر دانشجو ساعت 11صبح برای انتخاب بین تعداد 12 نفر داوطلب با اولویت رای اخذ شده تا ساعت 13 بانظارت نماینده محترم حوزه معاونت دانشجویی برگزارگردید.

استاد فرهیخته جناب آقای دکتر حامد تشکریان

کشور وامدار همه استادانی است که چراغ هدایت بشر را به تاسی از پیامبر اعظم (ص)روشن و فروزان نگاه داشته اند. انتخاب شایسته شما را به عنوان استاد نمونه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواستاریم.